Anastasija Ražnatović i njen suprug, fudbaler Nemanja Gudelj nedavno su se ostvarili kao roditelji. Anastasija se porodila i na svet donela sina kom su mu ponosni roditelji dali ime Ilijana.
Njih troje trenutno porodično uživaju u jednom letovalištu u Španiji u blizini Sevilje.
Pogledajte kadrove koje je Anastasija podelila:
Novopečena mama Anastasija, se nakon udaje preselila u Sevilju gde živi u luksuznoj kući sa suprugom Nemanjom Gudeljom.
Pogledajte kako izgleda nihov dom:
Nedavno su podelili srećne vesti da su se ostvarili kao roditelji i da su dobili sina, iako su vešto krili njenu trudnoću čitavih devet meseci. Ipak, nakon porođaja Anastasija Ražnatović je objavila fotografije sa trudničkim stomakom.
Evo kako je izgledala:
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
