Princ popa Džastin Timberlejk optužio je pripadnike i fanove žute štampe da su od njegovog života napravili lažni cirkus, prenose elektronski mediji.

"Prezirem takve medije, koji od normalnog života naprave sapunsku operu. Nemam želju da učestvujem u tim igrama" rekao je Džastin (26) magazinu "Ditejl".

On je odlučno odbio da magazinu izjavi bilo šta o svojim dvema poznatim bivšim devojkama, pevačici Britni Spirs i glumici Kameron Dijaz.

Da podsetimo, Džastin je sa Britni bio od tinejdžerskog doba do raskida 2002. godine, a zatim je 2003. počeo vezu sa Kameron. Par je potvrdio raskid prošle godine.

"Nikada ne bih rekao ništa ružno o njima. To su osobe koje volim" rekao je on.

Bivši član boj benda N Sync požalio se da je želeo da bude RnB izvodjač.

"Nakon raspada grupe imao sam ogromnu želju da radim RnB muziku, a onda je album "Justified" proglašen za najbolji pop album. Odmah mi je prilepljena etiketa princa popa, i ostalo znate" rekao je pevač, čiji je drugi album "Future Sex/Love Sounds" postigao ogroman uspeh.

(MONDO)