Rijana je saopštila da otkazuje koncert u Hjustonu zbog bolesti, ali istog dana postavila je na društvene mreže fotke nastale u provodu.

"Bolesna sam od San Dijega, i mislila sam da ću se oporaviti, ali lekar kaže da moram da odmorim. Mislila sam da će mi dva dana biti dosta, ali za*ebala sam i sada proživljavam dane iz Pakla", napisala je Rijana.

Na njenim profilima istog dana su osvanule fotke iz provoda u San Dijegu, pa se fanovi na društvenim mrežama pitaju da li je misteriozna boljka koja mesecima lomi Rijanu zapravo - mamurluk.

"Nisi ti bolesna, nego si zaboravila šta znači odgovornost. Platili smo debele pare da bi te slušali, a ti bančiš noću i onda otkazuješ koncerte", samo je jedna od poruka razočaranih fanova na Rijaninom Twitteru.

(MONDO, foto Twitter)