Jedan od najpopularnijih srpskih glumaca, Nikola Kojo, oženio se u subotu u crkvi svojom devojkom Aleksandrom, sa kojom je nedavno obavio i gradjansko venčanje.

Glumac je kompletnu svečanost u crkvi kod stadiona FK Partizan držao u strogoj tajnosti, a ceremoniji, na kojoj se pred oltarom zakleo na večnu ljubav, od poznatih ličnosti prisustvovala je jedino glumica Vesna Trivalić, prenosi "Kurir".

Uprkos tome što je u filmu "Mi nismo andjeli" rekao "nikad žena, nikad stalni posao", glumac je ipak uplovio u bračnu luku.

Svadbeni ručak za uzan krug prijatelja potom je organizovan u njegovom restoranu "Violeta, kućo stara", koji je za tu priliku posebno ukrašen, dok je na ulaznoj kapiji ka dvorištu bio razastrt veliki beli paravan kako slučajni prolaznici ne bi mogli da vide šta se unutra dešava.

(MONDO)