
Anđelina Džoli i Bred Pit će se na ostrvu Gozo odmarati i raditi do kraja novembra. Oni su od svojih agenata zatražili potpunu privatnost i odmah podržali ideju da se nekim meštanima ponudi novac kako bi privremeno napustili svoje domove.
"Ponuda od 150.000 evra je dobro zvuči, pa su mnogi spakovali kofere", kaže jedan od stanovnika Gozo.
Mladenci koji su konačno sudbonosno "da" rekli pre nekoliko dana, na medenom mesecu radiće i na svom filmu "By The Sea" koji režira Anđelina, a koji će biti prikazan sledeće godine.
Par će sa šestoro dece, tokom boravka na ostrvu, živeti da velikoj jahti.
Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabava, kao i na Twitteru @Mondo_zabava.
Pridruži se MONDO zajednici.