Naime, kako saznaje "Informer", Ceca se nalazi na listi nepoželjnih posetioca SAD-a još od 2003. godine kada je hapšena u okviru akcije "Sablja".

To je proizvelo da je ambasada Amerike zavede pod šifrom "410", pod šta spadaju "terorizam i terorističke grupe", pa sve dok je takva situacija, srpska pevačica neće moći da dobije vizu za SAD.

"Tražila sam 2012. godine vizu, imala sam zakazanu turneju u SAD, ali su me odbili bez ikakvog objašnjenja. Čula sam posle da me u ambasadi vode kao nekakvog teroristu! Verujem, ipak, da je to slučajna greška koja pre ili kasnije mora biti ispravljena", rekla je Ceca za "Informer".

 Pevačica je istakla kako je akcija hapšenja "Sablja" najverovatniji uzrok ovakvoj neprijatnosti, ali i da to nije njena krivica.

"Čula sam sve i svašta, ali mi najverovatnije zvuči da sam na ovu listu došla zbog jednog moćnog političara po čijem sam nalogu 2003. godine i uhapšena. U svakom slučaju, pre “Sablje” nisam imala problema sa dobijanjem američke vize. Nekoliko puta sam putovala u Ameriku i sve je bilo okej, sve dok se neko nije setio da mi se i na taj način sveti", izjavila je Ražnatovićeva.

I tako dok svaki student dobija vizu za SAD "na keca", Ceca će morati da pričeka na takvu "privilegiju", a njeni fanovi koji žive u zemlji gde ona nije dobrodošla, da se zadovoljavaju slušanjem njenih hitova preko YouTube-a.

Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabava, kao i na Twitteru @Mondo_zabava.