Galerijajelena karleuša Pevačica Jelena Karleuša je juče na Twitteru otkrila da su je kontaktirali iz američkog magazina "US Weekly" kako bi je zamolili da upotrebe jednu njenu fotku.

Danas, u Internet izdanju magazina vidimo i koju - onu na kojoj ona i Kim Kardašijan izgledaju skoro isto. Obe su u crnim kaputima, obe imaju platinasto plavu kosu, a magazin piše da je "Kim Kardašijan kopirala Karleušu".

"Srpska pop zvezda Jelena Karleuša smatra da je inspirisala nov izgled Kim Kardašijan, Ova 36-godišnja pevačica na Twitteru objavljuje svoje i slike Kim Kardašijan ukazujući na sličnosti. I pored svega, ona se ne ljuti na Kim, već kaže: Ona je lepa žena i sve joj lepo stoji, ma šta god stavila na glavu", rekla je Karleuša magazinu misleći na novu frizuru Kim Kardašijan, a onda dodala: "Njoj kosa ni ne treba".

Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabava, kao i na Twitteru @Mondo_zabava.