Par nedelja pošto je Kim Kardašijan uz pretnju pištoljem opljačkana u apartmanu hotela u Parizu, sestra Kendal Džener se pojavila na sudu kako bi svedočila protiv muškarca koji je mesecima progoni.

Manekenka se juče pojavila na sudu kako bi ispričala detalje incidenta koji se dogodio 14. avgusta ove godine u blizini njenog doma u Holivudu.

Kraj rijalitija?

Ispričala je da je ulazila u kuću kada je videla osumnjičeng Šavona Mekenzija kako sedi na ulazu. Vrisnula je na njega i upitala ko je, a on je onda "poludeo i krenuo da lupa po prozorima kuće".

Da li vam ovo smeta?

"Nikada se tako u životu nisam uplašila", ispričala je Kendal sudiji i dodala da je krenula da beži niz ulicu i pozvala prijatelja da dođu po nju.

Mekenzi čeka izricanje kazne, mada TMZ piše da će ga sud, najverovatnije, opomenuti za nedozvoljen upad na posed i izreći blagu kaznu za proganjanje Kendal Džener.

Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabava, kao i na Twitteru @Mondo_zabava.