Gde je Lepa Brena nakon operacije? Pevačica slomila nogu na koncertu, sada se oglasila i otkrila kako se oseća

Lepa Brena se oglasila nakon operacije noge koju je slomila na koncertu u Zagrebu.
Foto: ATA / Antonio Ahel

Pevačica Lepa Brena operisana je pre nekoliko dana u Zagrebu, nakon incidenta koji se dogodio tokom njenog trećeg koncerta u Areni.

Podsetimo, na pevačicu je pao snimatelj, a prilikom nezgode je zadobila prelom noge. Lepa Brena je bila prinuđena da odloži četvrti i peti koncert, te svoju turneju stavi na pauzu, ali je nedavno iznenadila sve kada je saopštila da će nastupati za doček Nove godine.

Pevačica je dan nakon opeacije poslata na kućno lečenje, a od tada boravi u svom domu na Bežanijskoj kosi. O njoj brinu članovi njene porodice, a sada se oglasila putem društvenih mreža i zahvalila se za svu podršku i ljubav koju dobija tokom ovog teškog perioda.

"Hvala vam za svu podršku i ljubav. Hvala za sve poruke i poklone koje dobijam svakodnevno. Ja se osećam sjajno. Odmaram se, oporavljam se, svi u kući me maze i paze... A moj tim i ja vam punom parom pripremamo nešto još bolje."

Pogledajte fotke sa koncerta u Areni u Zagrebu:

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Lepa Brena sa previjenom nogom Izvor: MONDO

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!

(MONDO/ Katarina Bojović