Gde je bio Topalko pre nego što ga je zaustavila policija: Pozirao sa ovom pevačicom, pa vozio pijan

Poznati pevač bio je u vidno alkoholisanom stanju zbog čega su ga i zaustavili organi reda.
Foto: ATA Images/Antonio Ahel

Vest da je popularni pevač Milan Topalović, poznatiji kao Topalko, vozio u alkoholisanom stanju, iznenadila je domaću javnost.

Kako je preneo Kurir, on je noćas zaustavljen od strane saobraćajne policije, a sudeći po objavi na Instagramu, pretpostavka je da je sinoć bio na rođendanskoj proslavi. 

On je pre 11 časova na mrežama podelio fotografiju sa slavljenicom, a par sati nakon toga je bio isključen iz saobraćaja.

Foto: Instagram/topalko.top

"Srećan rođendan našoj koleginici Sneži. Koleginici iz '4you' benda. Da je živa, zdrava, srećna i da nam peva kao i do sada punim glasom", napisao je pevač.

Podsetimo, pevača je sinoć oko 1:40 časova, zaustavila policija na Zrenjaninskom putu. Alkotest je pokazao 0.60 promila, zbog čega je bio isključen iz saobraćaja.

Bonus video:

This browser does not support the video element.

TOPALKO BEZ DLAKE NA JEZIKU PROGOVORIO O ZETU: Konačno rekao šta misli o Heleninom mužu Izvor: Kurir televizija

Izvor: Mondo Jelena Sitarica

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!