Brega proslavio 75. rođendan, pa ga sačekala misteriozna plavuša: Zbog jedne situacije ga svi komentarišu

Muzičar Goran Bregović vratio se danas u Srbiju i odmah zaintrigirao javnost, budući da ga je na aerodromu sačekala misteriozna plavuša.
Foto: ATA Images/Antonio Ahel

Goran Bregović je u subotu 22. marta proslavio 75. rođendan, i to radno u Nemačkoj. Odmah nakon noćne svirke uputio se na aerodrom, a po povratku u Beograd ga je dočekala nepoznata devojka.

Brega je nosio tamne naočare za sunce, obučen u sportsku eleganciju. On je vukao kofer po aerodromu, a kada je izašao iz terminala usledila je situacija o kojoj se okolo "šuškalo".

Foto: ATA Images/Antonio Ahel

Njega je sačekala misteriozna plavuša koja je došla luksuznim džipom. Dok je Brega stavljao kofer u gepek, ona je strpljivo čekala, a zatim odvezla njega i ekipu ka daljoj destinaciji.

Podsetimo, Bregović voli da izgleda mlađe i da se oblači moderno. Ranije je skrenuo pažnju javnosti zbog stajlinga, kada je bio obučen kao tinejdžer. Navodno je i zategao lice kako bi ispeglao bore i izbrisao godine.

Pogledajte još Breginih fotografija:

Bonus video:

This browser does not support the video element.

"LEP SPOLJA, A KAD GA LIZNEŠ..." Voja Nedeljković otkrio šta mu je Goran Bregović rekao o POZNATOM PEVAČU u privatnom razgovoru Izvor: Kurir televizia

 (Blic/ MONDO)   

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!