"Tri puta smo pokušali da se razvedemo": Bivši muž Slađane Milošević je Amerikanac, živeo u Holivudu, a evo čime se bavi

Danas je godišnjica smrti legendarne pevačice Aleksandre Slađane Milošević koja je preminula nakon teške bolesti.
Foto: ATA IMAGES / ANTONIO AHEL

Slađana iza sebe imak brak sa američkim novinarom Džejmsom Hagadonom. Ona je 2019. godine pričala o Džejmsu i njihovom odn

"Mi smo se sastajali i rastajali, svako je išao svojim putem. Moj suprug Džejms Hagadon istih je pogleda kao ja. Ne znam da li se završilo. Najozbiljnije to kažem: tri puta smo pokušavali da se razvedemo, ali u tome nismo uspeli. Iako ne znamo da li smo razvedeni, to ni njemu ni meni nije nimalo važno. Delimo zajedničku kućicu u Holivudu, gde je on trenutno. Džejms nikada nije bio u Srbiji ali ga je moja mama naučila malo našeg jezika", rekla je Slađana svojevremeno za "Gloriju".

Nije želela decu

Slađana je govorila o tome da nije želela decu kako bi se u potpunosti posvetila karijeri.

"Procenila sam da je za mene značajnije da napišem i snimim 150 pesama, da me ispunjava to što stvaram harmoniju zvuka i teksta tako što pišem ili režiram i pokušavam da popravim svet oko sebe. Takvo životno određenje za mene je bilo veće i značajnije od materijalnog i fizičkog prokreiranja, što mogu da učine i drugi. Moji potomci ne moraju da budu biološki, jednako važno je imati i ideološke".

Kome je pripala imovina Slađane Milošević?

Slađana Milošević nije imala potomke, a nakon njene smrti izvor blizak pevačici je otkrio kome je ostavila imovinu.

"Slađana je živela u stanu na Novom Beogradu, koji je bio u njenom vlasništvu. Pored toga, ona je imala i luksuzan automobil marke 'audi'. Nakon smrti roditelja, zajedno s braćom nasledila je nekretnine na Dedinju i Banovom brdu, kao i ogromno imanje u Sremu, koje je bilo u vlasništvu njenih predaka. Koliko znam, nešto od ovoga je prodato prethodnih godina, a ostatak će nakon Slađanine smrti podeliti njena braća Goran i Živko Milošević", naveo je izvor tada.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Sahranjena Slađana Milošević Izvor: Kurir