"Nismo se više čuli": Milan Stanković radio obrve kod Adaktara, pa pobesneo kad su hteli da mu naplate uslugu

Adam Adaktar u jednoj emisiji ispričao ko ga je od javnih ličnosti najviše razočarao
Foto: pritnscreen/youtube/Bez Filtera sa Sarom Miom/ ATA Images/ Antonio Ahel

Samoprozvani "Bog obrva", Adam Adaktar, u jednoj emisiji otkrio je ko ga je od poznatih najviše razočarao. Adam je tada otkrio da je pevač Milan Stanković zakazao termin u salonu kod njega kako bi uradio obrve, pa se uvredio kad su mu uslugu naplatili.

"Javio se u dm i rekao: 'Želim tvoje obrve', ja ga pozvao, devojke mu naplatile na kraju, on se uvredio", rekao je Adam Adaktar tada.

Voditeljka se prisetila da je Adaktar jednom prilikom tu priču već ispričao, ali tada nije želeo da otkrije o kome je reč.

 Pročitajte još: Otac Milana Stankovića ubio čoveka zbog jezivog razloga: Pevač imao 5 meseci kad se sve desilo, a pakao tek sledio

"Eto, sad sam rekao. Glupost. Nakon toga se više nismo čuli", priznao je Adam, a na pitanje o tome kakvo mišljenje danas ima o njemu, rekao je: "Fenomenalno. Ne znam gde je nestao čovek, ali bio je preteča svega. Bravo za njega! Nekako je bio srpski Džastin Biber".

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Milan stanković objavio nikad viđeni snimak Izvor: Instagram

(Blic, MONDO)

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!