"‘Bogdane, slušaj me!’: Pevačica ima rešenje za povredu kapitena, postala hit na internetu

Pevačica Ana Sević podelila je recept za oporavak kapitena Srbije, Bogdana Bogdanovića. Ana Sević ima rešenje za povredu Bogdana Bogdanovića
Foto: MN Press

Kapiten reprezentacije Srbije, Bogdan Bogdanović, završio je svoje učešće na Evropskom prvenstu, pošto je doživeo povredu zadnje lože. Ova vest je rastužila celu naciju, a Srbi trenutno smišlaljaju kako da pomognu svom miljeniku. Tim povodom se oglasila i pevačica Ana Sević.

"Bogdane, slušaj me - Grčka krema, kupus i Brufen od 600", napisala je jedna korisnica Tvitera, što je Ana odmah podelila.

Foto: Instagram/anasevicofficial

Košarkaški savez Srbije potvrdio je da se Bogdan Bogdanović neće više vraćati na parket, navijači su tužni i razočarani, ali i zahvalni na svemu što je do sada pružio.

Pogledajte fotografije Ane Sević:

Bogdan ima novu devojku?

Bogdan svoju privatnost već godinama čuva, te se ne zna sa sigurnošću sa kojim sve poznatim devojkama i bio košarkaš, ali i sa kim je trenutno. Dugo se spekulisalo da nema nikoga, budući da je sa devojkom sa kojom se pojavio prošle godine na proslavi Olimpijaca raskinuo.

Međutim, sada su isplivale fotografije na društvenoj mreži Iks, na koji je uslikan Bogdanović prilikom izlaska sa aerodroma u Beogradu, nastale u julu.

 Bonus video:

This browser does not support the video element.

Trenutak kad se povredio Bogdan Bogdanović Izvor: RTS 1

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!