Kožni minić i visoke potpetice za 5:0 na Marakani: Danijela objavila slike s utakmice, evo kako se pojavila na tribinama

Engleska je ubedljivo savladala reprezentaciju Srbije, a među navijačima je bila i zgodna srpska manekenka Danijela Dimitrovska
Foto: Instagram / danijeladimitrovska

Reprezentacija Srbije sinoć je izgubila od reprezentacije Engleske rezultatom 5:0. Meč na Marakani uživo je pratila i manekenka koju ćemo uskoro gledati u nastavku "Žikine dinastije" Danijela Dimitrovska.

Atraktivna Danijela se za utakmicu sredila do maksimuma, pa su navijači na tribinama bili u prilici i da vide njene duge noge u izazovnom stajlingu.

Danijela je za meč obukla kratku kožnu haljinu i visoke potpetice, a na kraju meča je ispozirala i na stadionu, a sliku objavila na svom Instagramu:

Foto: Instagram / danijeladimitrovska

Pogledaje i slike s utakmice Srbija - Engleska:

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!