Marija Kilibarda, uživa u vezi sa Branislavom Vučelićem, sinom glumice Ljiljane Dragutinović, a malo ko pamti da je lepa voditeljka bila u braku koji je trajao svega godinu dana.
Bivši muž Marije Kilibarde proslavljeni je košarkaš, Vladimir Radmanović, kojem je nakon dužeg perioda zabavljanja izgovorila "da", međutim par je ubrzo shvatio da nisu jedno za drugo te je usledio razvod.
Voditeljka i košarkaš venčali su se 2016. godine u Sabornoj crkvi. Marija nije javno govorila o svojoj udaji, a želja njenog supruga bila je da njihovo venčanje ne bude medijski propraćeno.
Oni su živeli na imanju Radmanovića u Starim Banovcima daleko od gradske gužve, a nakon godinu dana odlučili su da stave tačku na svoj brak.
Kao i samo venčanje, brak je okončan u tajnosti, oboje su nakon razvoda nastavili dalje. Glavni okidač bilo je neslaganje u Marijinom i Vladimirovom karakteru, ali su se ipak rastali bez teških reči i skandala.
"Smeta mi kad čujem ljude koji, komentarišući moj ili nečiji drugi odnos, tvrde da bračni partneri prebrzo odustaju. Niko ne zna šta se dešava iza zatvorenih vrata. Zato i ne volim da pričam o svom privatnom životu.... Nisam pričala dok sam bila najzaljubljenija, zašto bih i sada", kazala je Marija jednom prilikom za "Stori".
Ovako izgleda partner s kojim je dobila dete:
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
(Kurir, MONDO)
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!