Pevač Emir Brunčević snimio je i objavio pesmu "Dete ulice", iako je ranije planirao da je snimi kao duet sa Šakom Polumentom. Do promene odluke došlo je nakon što je Šako u poslednjem trenutku otkazao svoje učešće, navodno zbog zdravstvenih problema, što je Brunčević ocenio kao neprofesionalno ponašanje.
Od tada kreće javni "rat" između pevača i međusobno prepucavanje. Nakon što je Emir javno otkrio da se Šako nije pojavio na dogovorenom snimanju, i da je navodni izgovor o bolesti bio neistinit, Polumenta je burno reagovao i počeo da ga vređa. Tom prilikom je sebe nazvao "gigantom", dok je Emira nazvao pogrdnim imenima, uključujući i "idiota".
Emir je sinoć nastupao u jednom prestoničkom klubu, a ekipa MONDA našla se na licu mesta. Pevač je prokomentarisao sve aktuelnosti - između ostalog, ima li droge na estradi, polemiku koju je pokrenuo Željko Šašić svojom izjavom, te je izvadio telefon i pokazao snimak Polumente iz kreveta kao dokaz.
Evo šta nam je rekao: "Nema potrebe da mi se javlja, ponavljam tu priču. Rekao sam u Amidži šou šta je bilo i kako je bilo, nije se pojavio na nastupu. Možda i ima pravo da se ljuti. Pesma 'Dete ulice' koju sam ja izveo ima pregleda za četiri dana kao i on. Ja sam njega pitao i uzeo mu kartu da dođe, ne može da me povredi, mogu da me povrede meni dragi ljudi", rekao je Emir i dodao da je platio autorska prava za pesmu.
"Jesam, postoje ljudi koji rade muziku i tekst, i ja sam mu odmah platio i sve. Nije se pojavio, samo je rekao da je bolestan, a nije bolestan bio", insistira pevač, te je pokazao i snimak kolege:
Između ostalog, Emir nam je pokazao prepisku sa Šakom Polumentom u kojoj postoji video gde mu se pevač navodno izvinjava zbog toga što neće doći.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!