"Hapsili me na aerodromu u Cirihu": Goga Sekulić otkrila detalje privođenja, kolege joj samo mahnule

Pevačica Goga Sekulić otkrila da je pre dvadesetak godina greškom uhapšena na aerodromu, kao ni da niko od kolega nije stao kad je video šta se dešava
Foto: ATA / A. AHEL

Pevačica Goga Sekulić, koja je pre nekoliko meseci otkrila da je uhapšena na granici Hrvatske i Bosne i Hercegovine, otkrila je i da je privođena na aerodromu u Švajcarskoj.

Policija je privela u Cirihu kada se vraćala sa nastupa za Beograd.

"Uhapsili su me 2002. godine greškom u Cirihu. Tada su bile i naše kolege na aerodromu, vraćali smo se nakon što smo odradili nastupe. U to vreme je u Cirihu bilo 10 klubova. Sećam se, tada su zatvorili šalter samo gde sam bila ja", rekla je Goga u jednoj emisiji i dodala da niko od kolega nije ni pokušao da zastane i pita o čemu se radi.

"Pevači su prošli i samo su mi mahali, a ja sam stala i rekla im: 'Važi, videćemo se'. Greškom me priveli i odveli, ja završila iz Ciriha do Ženeve, dok su utvrdili neki falš alarm", rekla je pevačica.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Goga Sekulić stigla kao glavna zvezda na dogadjaj u Beogradu Izvor: MONDO/Đorđe Milošević

(Blic, MONDO)


Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!