Danijela Dimitrovska pokazala donji veš na premijeri "Povratak Žikine dinastije": Manekenka zasijala na crvenom tepihu

Danijela Dimitrovska izabrala je izazovnu kombinaciju za premijeru filma.
Foto: MONDO/Matija Popović

Manekenka i voditeljka Danijela Dimitrovska zasijala je na premijeri filma "Povratak Žikine dinastije" u kojem tuči jednog od glavnih likova. Lepa manekenka se prvi put oprobala kao glumica, a za svoju prvu premijeru odabrala je glamuroznu haljinu koja je ostavila sve prisutne bez daha.

Danijela je pozirala fotografima u žutoj toaleti sa izazovnim dekolteom, a izgled je upotpunila talasastom kosom, efektim minđušama i diskretnom šminkom. 

U jednom momentu se nazirao i donji veš kroz prozirnu haljinu.

Danijela Dimitrovska je dan pred premijeru na konferenciji za medije govorila o svojoj ulozi.

"Samo da budem deo ovog projekta, je pomeranje mojih granica. Kada sam shvatila šta sve to podrazumeva i moja uloga nisam mogla da verujem. Prvo je bio plan da te neke scene odrade kaskaderi, međutim shvatili smo da ja to mogu. Ja ne igram sebe, ali je uloga slična mom početku karijere, pa sam po tome i birana za ovu ulogu, pre svega po svom stasu, a onda se posle ispostavilo da mogu nešto i da odglumim", rekla je kroz osmeh Dimitrovska.

This browser does not support the video element.

Danijela Dimitrovska na premijeri filma “Povratak Zikine Dinastije” Izvor: MONDO/Đorđe Milošević

 Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

This browser does not support the video element.

Gromoglasan aplauz za Vesnu Cipcic na premijeri nastavka Zikine dinastije Izvor: MONDO/Đorđe Milošević

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!