Saša Matić napravio je večeras spektakl za pamćenje u dupke punoj Areni u Zagrebu. Pevač je otvorio je koncert pesmom "Idemo anđele".
Arena u Zagrebu je popunjena do poslednjeg mesta, a publika je uglas pevala sa njim najveće hitove. Pogledajte spektakularne kadrove:
"Umoran sam, ali kad je vas toliko sve nestaje"
Jedan od najcenjenijih izvođača ovih prostora, poznat po svom prepoznatljivom glasu i emotivnim interpretacijama, već više od dvadeset godina puni dvorane i osvaja srca publike širom regije. Na koncert su došle i Sašina supruga Anđelija i ćerka Aleksandra.
Sada se obratio publici u Zagrebu emotivnim rečima, poslušajte:
Jakov mu je gost na koncertu
Saši je gost na koncertu Jakov Jozinović, a pred početak koncerta Saša je rekao da mu predviđa blistavu karijeru.
"Jakov je dečko koji će imati sjajnu karijeru. Počeo je jako dobro i dobro gazi estradnim koracima. Savetujem mu da krene lagano da snima svoje pesme, predviđam mu da će biti velika zvezda, ali mora imati svoj identitet i da snima svoje pesme. Naravno da bih snimio i ja duet sa njim" rekao je između ostalog Saša za Blic.
Pogledajte kako je Jakov zapalio masu na koncertu:
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!