"Izviniću se iako nemam za šta": Aci Lukasu otkazan koncert, rešio da se obrati svima na mrežama

Pevač se obratio javnosti putem Instagrama i naglasio da je koncert unapred rasprodat.
Foto: ATA / A. AHEL

Koncert Ace Lukasa, koji je trebalo da bude održan krajem decembra u jednom klubu u Banjaluci je otkazan, a sada se i pevač oglasio tim povodom.

"Negde sam ovo očekivao, ali sam u dubini duše mislio da će se koncert održati. Dodik ne dozvoljava svojim građanima da uživaju u koncertu koji su platili. Postigao je kontra efekat jer je koncert rasprodat dvadeset i kusur dana pre. Efekat bi bio da je uspeo da me ocrni kako je hteo pa bi ljudi onda vraćali karte, rekli bi kakav ovaj Lukas", rekao je on između ostalog u obraćanju na Instagramu, pa dodao:

"Još jednom ću da se izvinim iako nemam za šta, ali ja ću se izviniti publici u Banjaluci i samo da im poručim: "Videćemo se brzo, ne sekirajte se", poručio je Lukas.


Organizatori se oglasili o otkazivanju koncerta

Podsetimo, danas su se oglasili iz kluba i otkrili razlog ovakve odluke i naveli da će vratiti novac onima koju su već kupili ulaznice.

Kako su saopštili iz kluba u kojem je trebalo da krajem decembra nastupa Aca Lukas, svi koji su već kupili ulaznice moći će da dobiju povraćaj novca na mestu gde su karte i kupljene.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Aca Lukas o fotografiji sa Naserom Orićem Izvor: Kurir televizija

 Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!