Čedi Jovanoviću već dolazili izvršitelji: Živeo u vili u Zemunu, a uveliko bila prodata (Foto)

Pre manje od godinu dana, 24. marta 2025. godine, izvršitelji su pokucali na vrata vile u Zemunu kako bi iz nje iselili političara Čedu Jovanovića.
Foto: MONDO/Uroš Arsić/Printscreen/Dobos.rs

Čedomir Jovanović je sa Acom tada počeo da živi u porodičnom stanu na Novom Beogradu, gde je danas, 15. januara izbila prava drama, jer su i tamo došli izvršitelji.

U oglašavanju za MONDO, Jovanović je otkrio da je prevaren, kao i da je problem nastao zbog falsifikovanih dokumenata

Ovo nije prvi put da ima posla sa izvršiteljima – pre manje od godinu dana pokucali su na vrata vile u Zemunu u kojoj je boravio Jovanović, a koja je prodata i nije u njegovom vlasništvu, pisali su mediji.

Izvršitelji i policija su tada u pratnji vatrograsaca i kombija za selidbe stigli na adresu u Zemunu, u prepodnevnim satima iselili Jovanovića.

Jovanović, nakon što je rešio da se razvede od supruge Jelene Jovanović posle 25 godina braka, iselio se iz porodičnog doma na Novom Beogradu, gde je živeo godinama, i prešao da živi sam u vili u Zemunu.

Pogledajte kako izgleda vila:

 Pogledajte i šta se danas dešavalo ispred zgrade na Novom Beogradu:

 Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Čeda napustio zgradu Izvor: Kurir

(MONDO, Telegraf)


Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!