Šerif Konjević (66) je svojevremeno domaćim medijima otvorio vrata svog doma u Sarajevu u najluksuznijem naselju Ilidži. Pevač je tom prilikom otkrio gde najviše voli da provodi vremena kada je u svojoj kući, kao i ko je zadužen za čitav izgled enterijera i eksterijera porodičnog doma.
Kako su se približavali domu pevača prvo što su uočili je neobična kapija koja je po svemu sudeći unikatna. Velika gvozdena kapija sa ogromnim violinskim ključem koja izaziva oduševljenje prolaznika. Međutim, ono što prolaznici nemaju prilike da vide su i umetnički radovi unutar dvorišta.
Šerif je otkrio i da je za kompletan izgled velelepnog imanja zadužena njegova žena:
"Supruga je glavna. Ja se tu ne mešam, a možda bih se nekad umešao, ali nema potrebe. Poštujem što je u tim stvarima pametnija od mene", iskren je on.
Dvorište je prava oaza. Fontana, zelenilo, popločane staze sa belim kamenjem, bazen i mesto gde se priprema roštilj su ono što zapadne za oko čim se uđe na njegovo skupoceno imanje na Ilidži. Međutim, unutrašnjost doma je još luksuznija. Bela i zlatna boja preovladava domom koji je uređen sa najskupljim antikvitetima iz inostranstva. Kamin, veliki kristalni luster, pozlaćena ograda koja vodi na sprat vile, beli mermer, ali i umetničke slike koje zauzimaju čitav prostor između prizemlja i prvog sprata.
Pevač ne voli da se hvali svojom imovinom ali ne može da se ne primeti i vozni park u kom poseduje čak nekolicinu skupih četvorotočkaša, a on je rekao da sve to ne bi bilo tu da nije bilo publike koja ga poštuje i ceni više od četiri decenije.
Fotka sa Naserom uzburkala javnost
Fotografija Nasera Orića i Ace Lukasa koja je kružila društvenim mrežama pokrenula je lavinu komentara i reakcija.
Njihov susret dogodio se na jednoj privatnoj proslavi, gde je bivši komandant Armije Bosne i Hercegovine iskoristio momenat da se na svom profilu pohvali društvom u kojem se našao. Za stolom, pored Lukasa, sedeo je i Šerif Konjević.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Izvor: Kurir/ Mondo
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!