Marina Visković zbog rata ne može da vidi dečka milionera: Haos na Bliskom istoku, zbog svega ne ide u Dubai

Zbog sve gore situacije na Bliskom istoku, pevačica ne može da putuje kod emotivnog partnera.
Foto: Printscreen/Instagram

Pevačica Marina Visković već neko vreme uživa u ljubavi sa milionerom, sa kojim je mahom vreme provodila u Dubaiju, ali sada, zbog sukoba na Bliskom istoku, ne planira da poseti dečka.

Njih dvoje se ne viđaju, a kako navodi pevačica, navikli su na vezu na daljinu. Marina, koja nema u planu da se udaje, se nada da će se situacija uskoro smiriti i da će moći da vidi svog dragog.

- Videćemo kakva je situacija u Dubaiju, svakako nisam planirala da idem tamo, ali u nekim narednim mesecima, videćemo kakvi su mi planovi. Važno je da se rat završi da se situacija stabilizuje, ovo nikome ne prija, ne podržavam - rekla je Marina Visković, pa pomenula dečka.

- Mi smo navikli tako da funkcionišemo na daljinu, dosta smo bili zajedno, ali morala sam da dođem. Došla sam zbog poslovnih obaveza. Možda će on doći u Srbiju.

Pogledajte još fotografija pevačice sa partnerom:

Posluštajte šta nam je o svom partneru nedavno otkrila u intervjuu za MONDO:

Marina Visković MONDO intervju Izvor: YouTube

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

This browser does not support the video element.

Marina Viskovic potpuno ignorisala Breskvicu: Snimili smo susret pevacica na koncertu Magla benda Izvor: MONDO

(Informer.rs/MONDO)

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!