"Ja bih zabranila penziju, šta će to ljudima?": Zarađuje 60.000 evra od privatnog biznisa, sad šokirala izjavom

Pevačica Neda Ukraden (75) obezbedila je sebi luksuzan život i stabilne finansije, ali joj ni ne pada na pamet da mikrofon okači o klin.
Foto: Instagram printscreen/ neda.ukraden

Iako je na muzičkoj sceni prisutna duže od pola veka, pevačica Neda Ukraden ističe da o penzionisanju uopšte ne razmišlja.

Neda Ukraden je pametno uložila zarađeni novac – svoju rodnu kuću u Imotskom je potpuno renovirala i u blizini izgradila luksuznu vilu sa pet zvezdica koju izdaje turistima sa "dubokim džepom".

Cena noćenja dostiže i neverovatnih 2.300 evra, što joj donosi impresivnu zaradu i do 60.000 evra po letnjoj sezoni, bez da uopšte uzme mikrofon u ruke. Zbog ovakvih vrtoglavih suma, mnogi bi pomislili da je vreme za uživanje, jer pevačica zaista više ne mora da brine za svoje finansije.

Ovako izgleda kuća koju izdaje:

"Ukinula bih penziju"

Međutim, njen odgovor na pitanje o povlačenju i zasluženom odmoru potpuno je u njenom stilu i ne ostavlja mesta sumnji.

- Ma kakva penzija, ja bih to ukinula. Zabranila bih je - bila je izričita i britka pevačica kada su je upitali o prestanku rada.

Svoj oštar stav o povlačenju sa scene objasnila je željom da ostane aktivna i ne prepusti se svakodnevici.

- Ja ne znam šta će ljudi u penziji, ajde? Ma šta ćeš kući da gledaš ove crne ratove, ovaj jad i čemer, sve - poručila je Neda za In Magazin.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Neda Ukraden burno reagovala na pitanje o skandalu Tonija Cetinskog: Pevačica nam jasno stavila do znanja šta misli o svemu Izvor: MONDO/Đorđe Milošević


Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!

(In Magazin, MONDO)