Haris varao Melinu sa konobaricom: Voditelj izneo skandalozne tvrdnje na račun pevača, ovo bio razlog razvoda?

Haris Džinović je, prema tvrdnjama voditelja Pinka, bio neveran bivšoj supruzi
Foto: Kurir/Damir Dervišagić

Iako je prošlo dve godine od razvoda Meline Galić i Harisa Džinovića, njihov odnos i dalje intrigira javnost, naročito sada kada je dizajnerka odlučila da kaže sudbonosno "da" po drugi put britanskom milioneru Džefriju Polu Arnoldu.

Podsetite se kadrova sa njihovog luksuznog venčanja

Nažalost, nakon kraha odnosa, Haris je često u javnosti govorio negativno o bivšoj supruzi. Međutim, svojevremeno su se pojavili navodi da ni pevač navodno nije bio "nevinašce" u braku sa Melinom.

Crnogorski voditelj Božo Dobriša je jednom prilikom izneo šokantne tvrdnje o krahu njihove bračne idile. On tvrdi da je glavni razlog njihovog rastanka zapravo bilo Harisovo neverstvo.

- Znam za njegovu aferu još od prošlog leta. Pričali su mi ljudi iz hotela za njegovu aferu sa konobaricom - izjavio je voditelj Božo Dobriša za RED TV.

Božo Dobriša Foto: Youtube printscreen / Kad Padnu Haljine

Inače, nakon vesti o Melininom venčanju, Haris kom je najveća podrška i oslonac sin Kan, istakao je da ga dešavanja u Melininom životu apsolutno ne dotiču, a za MONDO je bivšoj uputio oštre reči:

"Ne zanima me šta se piše, niti me zanimaju stvarni događaji za nju, to me ne interesuje, davno sam se ja, kad smo se razišli okrenuo svom životu i svom detetu, prema tome, šta ja imam sa tim? Može da se uda, da se ubije, šta god hoće... šta mene briga. Ma kakvi taman posla, ja da razmišljam o nekoj prošlosti, ne pada mi na pamet", rekao je on.

Pevačica o Melini: "Švrljala je"

Inače, ranije se u javnosti govorilo da je Melina ta koja je švrljala, o čemu su govorile i pevačice Vesna Đogani, kao i Ivana Šašić koja je nedavno izjava podigla veliku prašinu.

"Svi smo mi znali da Melina tamo negde švrlja i da tome mora doći kraj", izjavila je Ivana Šašić tada za Grandonline i dodala da su, kada su u pitanju Haris Džinović i Melina Džinović, svi zapravo očekivali da će se ovo desiti. Pevačica je dodala: "Da se ne lažemo, to je javna tajna".

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

This browser does not support the video element.

Haris Džinović počeo nastup na Trgu Izvor: Kurir

(Blic.rs/MONDO)

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!