"Ne nosim donji veš, brus ne podnosim, zato sam i uradila grudi": Pevačica iznela intimne detalje i izazvala buru

Sandra Afrika priznala da ne voli da nosi donji veš i brusthaltere, osim u posebnim prilikama ili za potrebe snimanja spotova. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: ATA / M.M.

Pevačica Sandra Afrika (38) poznata je kao žena bez dlake na jeziku, koja otvoreno govori u javnosti o mnogim temama. Stalno je na meti muškaraca zbog svojih oblina, a jednom prilikom je iznela detalje o svojoj intimi.

- Ja donji veš ne nosim. Baš kada moram stvarno onda ga obučem. Mrzim brusthaltere, zato sam i stavila grudi, dok ih nisam imala, to je bio pakao. Večito sam morala nešto da budžim i da nosim, katastrofa. Tako da, najviše volim kada sam bez ičega, kada to mene ništa ne steže i kada mogu komotno da se osećam - rekla je pevačica za "Blic" svojevremeno, pa otkrila u kojim situacijama ipak obuče veš:

- Za neke prilike i tako to za momka, onda može donji veš, halterčići, čarapice i to, što da ne. Nosim veš i kada su spotovi u pitanju. Kada su tako te neke stvari u pitanju onda nosim veš, ali ovako, molim vas, bez - priznala je Sandra i mnoge ostavila u čudu.

"Volim piletinu"

Sandra Afrika nedavno je rekla da trenutno nema partnera, a da je privlače mlađi momci.

- Nadam se da će biti neki lavić mlađi od mene - rekla je Sandra i prokomentarisala izjavu koleginice Goge Sekulić: "Bolje piletina, nego konjetina".

- Slažem se sa njom, mi smo u tim godinama kada je bolja piletina, gde ću starije od sebe? Muvaju me mlađi, prija mi. Prava ljubav ne broji godine, treba biti u nekoj normali, ništa baš preterano, da bude kao da sam ga rodila - rekla je kroz smeh pevačica, koja je jednom prilikom zgrnula bakšiš od 22.000 evra.

Pogledajte još slika pevačice koja važi za jednu od najzgodinijih:

(Blic / MONDO)  

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!