"Danas je jako tužan dan, ništa neće biti isto": Poruka sina Halida Bešlića potresla region, Dino neutešan

Umesto slavlja, Dino je podelio porodičnu fotografiju i dirljive reči upućene preminuloj majci i ocu, ističući koliko mu nedostaju. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Instagram/beslicdinopravi

Dino Bešlić, sin pokojnog Halida i Sejde Bešlić, rasplakao je javnost svojom najnovijom emotivnom objavom na društvenim mrežama.

Njegov rođendan, datum koji bi po pravilu trebalo da predstavlja radostan događaj, ovoga puta doneo mu je neizmernu tugu usled nenadoknadivog gubitka oba roditelja.

Umesto slavljeničke atmosfere, Dino je odlučio da na svom Instagram nalogu podeli fotografiju majke i oca, posvetivši im iskrene misli i prisetivši se trenutaka porodične radosti koji mu sada bolno nedostaju. On je istakao da mu posebno teško pada činjenica da prvi put rođendan dočekuje bez njihovog poziva, uprkos tome što je odavno odrastao čovek.

Dino se svojim preminulim roditeljima obratio potresnim rečima:

"Mama i tata, danas je moj jako tužan dan, a trebao bi biti najsretniji. Danas je moj rođendan i prvi na kojem niste vas dvoje, pa da me nazovete i kažete: 'Sine, sretan rođendan i šta da ti kupimo' iako sam već odavno stari k*njac. Falite mi puno i ništa više neće biti isto bez vas. Molim dragog Alaha da vam podari lepi dženet. Vaš sin Dino".

Podsetimo, Sejda Bešlić, supruga Halida Bešlića sahranjena je 4. juna pored njega na Gradskom groblju Bare.  

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

This browser does not support the video element.

Sahrana Sejde Bešlić Izvor: Kurir

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber axenic ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!