Sandra Afrika progovorila o najvećim štekarama na estradi: "Moraju mamu i tatu da pitaju koliko da potroše"

Pevačica Sandra Afrika gostovala je u emisiji "Amidži šou", gde je otvoreno govorila o svom emotivnom statusu, ali i o iskustvima sa estrade, uključujući najveći bakšiš koji je dobila tokom karijere. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Youtube printscreen / AmiG Show

Sandra Afrika je gostujući u emisiji kod Ognjena Amidžića otkrila da već nekoliko godina nije u vezi, kao i da i dalje veruje u ljubav.

"Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi" - otkrila je pevačica i dodala:

"Čast izuzecima, ali ima štekara... Bila je situacija gde moraju da pitaju mamu i tatu koliko para mogu da potroše.Najveći bakšiš pamtim, u Crnoj Gori pre 15 godina i tada je to bilo dosta novca, posebno meni na tom početku. Nije bilo ništa privatno, ja sam pevala i radila i to je to", otkrila je Afrika.

"Mikiša je poslovni partner"

Podsetimo, Afrika je nedavno pomenula i bivšeg dečka:

"Mikiša je poslovni partner. Ne znam. Nemoj to da me pitaš. Ne znam. Ništa mi ne fali. Top mi je. Super mi je. Kad se namesti, ima vremena, mlada sam. U periodu od četiri do sedam treniram (smeh). Nekad pilates, nekad traka, malo kardio", rekla je pevačica, prenosi Kurir.

Još slika Afrike pogledajte u galeriji:

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:  

This browser does not support the video element.

Sandra Afrika došla da podrži Bobana Rajovića, progovorila da li ima posla: Ja se ne žalim Izvor: MONDO/Marina Cvetković

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!