Pevačica Ivana Boom Nikolić na promociji svog prvog albuma otkrila je da pojedine kolege nisu želele ni da poslušaju demo snimke koje im je poslala, kako bi došlo do eventualnog dueta.
Njena izjava naišla je na veliku osudu dela javnosti, a sada se ovim povodom oglasila i Milica Pavlović, sa kojom smo imali prilike da popričamo na promociji njenog albuma "Caka".
Pogledajte kadrove sa promocije koju je Milica sa puno energije i pažnje spremila:
"Ja sa kim sam želela duete i ostvarila sam ih tokom svoje karijere. Kada su meni bili poslati različiti demo snimci dueta možda nisam svega desetak puta, ne prihvatila, nije bio momenat da se ti dueti izbace, što ne znači da neće, to su zaista vrhunski artisti!" ispričala je Milica svoje iskustvo pa dodala:
"Niko mi nije ponudio sa kim mi nije interesantno ili sa kim ne bih snimila. Ivana Nikolić je toliko jedna vredna devojka, prelepa, prezgodna, mislim da bi ona kao foto-model napravila vrhunsku karijeru, nije kasno za to... mislim da je ona jedna od onih koja najbolje igra na našoj muzičkoj sceni. Bila sam pozvana na promociju, ali sam u tom trenutku snimala emisiju, inače bih rado otišla da je podržim", objasnila je.
Pogledajte kako je izgledala Ivanina promocija:
"Više je ispoštovala ona njih, nego oni nju"
Milica je zatim iskritikovala kolege koje nisu ispoštovale Ivanu. "Ivana je više ispoštovala kolege na promocijama albuma i događajima, nego što su čini mi se oni nju. Krivo mi je zbog toga. Ta devojka zaslužuje mnogo više!"
Poslušajte šta je još rekla:
Ceo intervju sa Milicom u kom je isprečala sve o novom albumu i daljim planovima možete pogledati ovde:
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!