Milica Pavlović samo sa njim priznala vezu: Zgodni sportista ljubio pevačicu, a evo zašto su raskinuli

Milica Pavlović je svojevremeno otkrila detalje o svojoj vezi sa vaterpolistom Nikolasom Saveljićem. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Antonio Ahel/ATA Images/pink printscreen

Milica Pavlović godinama intrigira javnost svojim privatnim, a naročito ljubavnim životom. Iako se trudi da emotivne veze sačuva daleko od očiju javnosti, jednom prilikom nije krila ko je muškarac koji je osvojio njeno srce.

Reč je o Nikolasu Saveljiću, vaterpolisti i sinu nekadašnjeg crnogorskog fudbalera Niše Saveljića.

Iako je njihovu romansu neko vreme uspešno skrivala od javnosti, Milica je u gostovanju kod Ognjena Amidžića prvi put otvoreno govorila o njihovom odnosu i otkrila pojedine detalje ljubavne priče koja je svojevremeno privukla veliku pažnju medija.

"Ja sam bila sa Nikolasom, priznajem. Ne znam zašto sam to krila. Bili smo godinu i po dana zajedno. Mi smo se viđali svuda. I jednom kada je došao u Beograd i uhvatili su nas zajedno. Ja sam teška osoba. Kada smo šetali Kalemegdanom, stavljala sam kapuljaču", rekla je ona i dodala da mu je upoznala i majku i istakla da nisu raskinuli, jer se nisu voleli, već zbog fizičke udaljenosti.

Podsetimo, pevačica Milica Pavlović oduvek je isticala koliko je bila vezana za baku i deku sa kojima je odrasla. Nakon njihove smrti ništa nije isto u njenom životu, a sada je istakla da oseća nenadoknadivu prazninu.

Milica je rekla da je prvi put shvatila koliko je kuća prazna ove zime, kada je preskočila odmor i ostala u svom domu.

"Stigao je januar, a ja po prvi put nakon velikog broja uspešnih koncerata, turneja i uspeha albuma 'Posesivna bivša' nisam otputovala iz Srbije da malo odmorim, kao što to inače radim. Odlučila sam da spakujem kofer i krenem u svoj Bunibrod. Potpuno sam smetnula sa uma da će mi dani daleko sporije prolaziti u zatvorenom prostoru, s obzirom na to da je zimski period."

"Ne mogu da kažem da sam bila usamljena, viđala sam se i sa komšijama, družila se sa rođacima...Međutim, kada sam u jednom trenutku ostala u četiri zida i shvatila da je kuća prazna, da sam tu sama, a da dolaze Badnje veče i Božić bilo mi je jako teško. Shvatila sam da mog deke i moje bake nema i da su zaista "otišli"...Rekla sam sebi: 'Okej, nećeš da kloneš, hajde da vratiš onu jaku Milicu'", rekla je Milica za Tv Prva.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:


Izvor: Kurir/ MONDO

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!