Anđelka se od oca oprostila rečima koje kidaju dušu: "U svakom sledećem životu biram tebe"

Anđelka se emotivno oprostila od oca na Instagramu, uz zajedničke fotografije i dirljivu poruku. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Instagram printscreen / andjelkaprp

Otac glumice Anđelke Prpić, Predrag Stević, preminuo je sinoć u Požarevcu, a vest o smrti Predraga Stevića objavio je i Anđelkin brat putem društvenih mreža.

Glumica je na Instagramu objavila njihove zajedničke, porodične fotografije uz koje se emotivnim rečima oprostila od njega.

"Moj anđeo čuvar. Moj ponos. Moj najbolji čovek na svetu. U svakom sledećem životu - biram tebe i naći ću te Neka te anđeli čuvaju, a ti pevuši… ", napisala je Anđelka.

Brat na mrežama saopštio tužnu vest

On se oca oprostio putem društvenih mreža „Sa bolom u srcu obaveštavam vas da je sinoć preminuo moj dragi otac Predrag Stević Preža. Sahrana će se obaviti u sredu, 1. jula, na Starom groblju u Požarevcu”.

Otac Anđelke Stević Žugić bio je omiljen u svom gradu, uvažen prijatelj i komšija. Od njega se biranim rečima opraštaju oni koji su ga poznavali.

"Nema više mog najboljeg komšije Stević Predraga Preže, prestalo je da kuca srce izuzetnog čoveka. Porodici iskreno saučešće", navodi se u jednoj objavi.

Pogledajte još slika Anđelkinih roditelja:

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video: 

This browser does not support the video element.

Anđelka Prpić zakasnila na koncert Jakova Jozinovića: Stigla sa mužem u poslednji čas Izvor: MONDO

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!