Influenserka Kauana Bilhar ostala je na mestu mrtva nakon pada sa 27. sprata. Imala je samo 27 godina.
Brazilski medij Globo piše da je u trenutku nesreće sa njom bila njena verenica, ali i da nadležni organi još nisu utvrdili da li je njena smrt bila samoubistvo, nesrećan slučaj ili ubistvo.
Globo takođe prenosi da je pažnju javnosti privukla glasovna poruka koju je verenica Barbara poslala nakon njene smrti, u kojoj se navodno čuje kako je zamolila prijatelja za pomoć, ističući da Kauanini roditelji ne smeju da saznaju šta se dogodilo.
Ovako je izgledala influenserka Kauana Bilhar:
Ožalošćena majka otputovala je u Dubai kako bi razgovarala sa istražiteljima i organizovala prevoz tela nazad u Brazil.
- Ne postoje reči kojima bi mogla da se opiše praznina koju si ostavila za sobom. Danas više nisi pored mene, kako sam sanjala, ali ćeš zauvek živeti u meni. Beskrajno te volim, devojčice moja. Do dana kada ćemo se ponovo sresti“, navela je njena majka Darla Bilhar.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!