Naša ekipa uslikala je pevačicu Milicu Pavlović tokom ručka pred večerašnji nastup u Vodicama. Iako mnogi misle da je umišljena, pevačica je iznenadila sve prisutne ponašala se potpuno prirodno, opušteno i izuzetno prijatno.
Ono što je našem reporteru posebno zapalo za oko jeste njena galantnost. Naime, Milica je nakon ručka ostavila konobaru bakšiš od čak 30 evra.
Pogledajte šta je radila Milica tokom ručka:
Inače, kako navodi naš dobro obavešten izvor, Milica je za svoj boravak na primorju izabrala jedan luksuzni hotel, gde cena noćenja dostiže i do 400 evra.
Muzička zvezda je, kao i svakog prethodnog leta, i te kako zastupljena na hrvatskom primorju, a njeni nastupi rasprodati su do poslednjeg mesta. Nema sumnje da će identična atmosfera biti i večeras u klubu "La Playa" u Vodicama.
Evo kako Milca izgleda na koncertima:
Tri nedelje od izlaska njenog novog projekta, on je i dalje tema broj jedan kako na društvenim mrežama, tako i u medijima širom regiona, dok numere "Ti me nerviraš" i "Caka" i dalje čvrsto drže visoka mesta u samom vrhu Jutjub trendinga.
Pogledajte još njenih fotografija:
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!