"Sponzoruše ne rađaju sedmoro dece": 26 godina mlađa žena glumca odgovorila na prozivke da je s njim iz interesa

Hilarija Boldvin odgovarila je na prozivke da je s glumcem Alekom u braku iz interesa, ističući da su njihova deca najbolji dokaz ljubavi. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Paul Zimmerman / Shutterstock Editorial / Profimedia

Hilarija Boldvin odlučila je da konačno odgovori na učestale prozivke da seza slavnog glumca Aleka Boldvina udala samo zbog novca. Tokom nedavnog gostovanja u jednoj emisiji, otkrila je zbog čega je u ranoj fazi zabavljanja redovno odbijala njegove vredne poklone, istakavši da je činjenica što imaju sedmoro naslednika najbolji dokaz iskrenosti njenih emocija.

U gostovanju na radiju SiriusXM, Hilarija je priznala da su je zli jezici u početku izuzetno povređivali.

"Pogađalo me jer jednostavno nisam takva osoba. Od samog početka - mislim da to dosad nisam ni pominjala, stalno je pokušavao nešto da mi kupi, a ja bih mu govorila: 'Ne, ne želim to'".

Pogledajte kako izgledaju zajedno:

Kada su se prvi put sreli 2011. godine, Alek je imao 52 godine i bio je afirmisana holivudska zvezda, dok je dvadesetsedmogodišnja Hilarija radila kao instrukorka joge. Prisećajući se tog perioda, navela je da je živela veoma skromno u Njujorku i u hladnim danima grejala dlanove na zagrejanom kompjuteru. Odbijanje darova bio je njen svestan izbor kako bi bila potpuno sigurna u sopstvena osećanja.

"Nisam želela da mi išta kupuje jer sam htela da budem sigurna da mi se sviđa zbog onoga što jeste, a ne da postanem zarobljenica u toj vezi. Ljudi koji ulaze u odnos iz takvih motiva često završe u vrlo lošoj situaciji. Morala sam da znam da zaista želim da budem tu".

Velika porodica kao odgovor kritičarima

Nakon venčanja u junu 2012. godine, par je dobio sedmoro dece: Karmen (12), Rafaela (11), Leonarda (9), Romea (8), Eduarda (5), Mariju (5) i Ilariju (3), dok Alek iz prethodne zajednice sa Kim Bejsinger ima i ćerku Ajrland. Upravo brojne naslednike Hilarija vidi kao neoboriv dokaz protiv tvrdnji da je u brak ušla iz računa.

"To je valjda pravi test. Hoćete li me i dalje zvati sponzorušom? Mislim, pre svega, sedmoro dece nije nešto što sponzoruše rade. Rodiš jedno i odeš. Ne rađaš sedmoro jer su deca izuzetno skupa", zaključila je. 

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

This browser does not support the video element.

Dragan Marinkovic Maca bezi od medija na aerodromu: Glumac neraspolozen stigao u Beograd Izvor: MONDO

Izvor: Kurir/ MONDO

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!