IMATE PRIČU? Javite nam se.

Čestitamo "zlatnom delfinu"! (FOTO)

Jedan od najtrofejnijih srpskih vaterpolista, reprezentativac Milan Aleksić, danas je dobio kćerkicu! "Moja najvažnija medalja ovog leta", kaže. Čestitamo ti, Mićo!

Vaterpolista Milan Aleksić dobio drugo dete Izvor: MN Press

On je nenametljivi, tihi borac, ali i važan šraf u mašineriji zvanoj srpska vaterpolo reprezentacija.

Milan Aleksić, 31-godišnji Beograđanin, koji se tokom proteklih godina, nakupio trofeja i medalja, što u reprezentativnoj, što u klupskoj karijeri, danas je dobio "drugi najvažniji trofej" u životu.

Aleksić je danas dobio drugo dete, kćerkicu, a za radosnu vest saznao je u Kečkemetu gde je sa nacionalnim timom na pripremama za predstojeće Svetsko prvenstvo u Mađarskoj.

"Moja najvažnija medalja ovog leta", izjavio je Mića nakon saznanja da je drugi put postao otac.

Mića Aleksić je jutros postao drugi put otac. Posle sina na red je dosla kcerka. Čestitke majstore

Објава коју дели Vaterpolo savez Srbije (@waterpolo_serbia) дана

Aleksić je sa reoprezentacijom Srbije osvojio sve. I zlato na Olimpijskim igrama i titule svetskog i evropskog šampiona i svetske lige...

Postigao je mnoge važne, presudne golove u srpskoj reprezentaciji. Pomenimo samo onaj u finalu Svetskog prvenstva 2009. godine protiv Španije, u penal-seriji. Aleksić, hladan kao špricer, šutira i Agilar je nemoćan, 14:13, Srbija je prvak sveta!

Momak, koji na ruci ima istetovirano ime oca Radeta, bio je miran i posle meča: "Šta sam mislio pre tog šuta? Ništa, baš ništa nisam mislio".

Uz to je sa klubovima - Partizanom (2011. godine u Rimu) i mađarskim Solnokom (ove godine) - osvojio titulu klupskog prvaka Evrope.