![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
MMA borac iz Irske Konor Mekgregor (29) je optužen za trostruki napad i uništavanje i povrede imovine i fizičkih lica, nakon što je u četvrtak zajedno sa svojom svitom napao autobus pun drugih boraca "rivala".
Incident se dogodio u Bruklinu nakon UFC konferencije za medije pred borbu u Barklejs centru u Bruklinu u subotu. Konor i njegova ekipa su ušli na sporedni ulaz, a kik bokser se bacio u divljački napad kada je bacio rampu na prozor autobus, razbio staklo i povredio ljude unutra.
Jedan od povređenih je borac lake kategorije Majkl Čisa, koji je zadobio posekotine po licu i zbog toga neće moći da učestvuje u borbi u subotu, javlja "New York Post", dok je Rej Borg takođe morao da otkaže borbu zbog "višestruke abrazije rožnjače".
Mekgregorov nasilnički ispad je snimljen od strane prolaznika, gde se vidi kako u više navrata "obleće" i baca predmete na autobus koji je u pokretu.
Smatra se da je razlog Irčevog besa Kabib Nurmagomedov, od kojeg je trebalo da izgubi titulu u subotu. S obzirom na to da Mekgregor nije američki državljanin, postoji mogućnost da će dobiti zabranu ulaska u zemlju ukoliko bude osuđen.
Konorov potez je osuđen jedan od najgorih incidenata u UFC istoriji.
Pogledajte kako je izgledao Mekgregorov napad iz oba ugla:
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću