Pojedini reprezentativci Nemačke i Kurasaa zagrlili su se i pomolili Bogu posle međusobne utakmice svojih timova na Svetskom prvenstvu.
Neobična scena na stadionu u Hjustonu iznenadila je mnoge, pa su novinari posle meča pitali igrače Nemačke kako je došlo do tog zagrljaja sa protivnikom. Džonatan Ta i Feliks Nmeča objasnili su da je sve bilo spontano i jednostavno.
"Na terenu smo protivnici, a posle utakmice svi smo hrišćani i braća. Zajedno smo se kratko pomolili jer smo i dalje veoma zahvalni", rekao je 25-godišnjak.
Pogledajte tu scenu:
Foto: CHRISTIAN CHARISIUS / AFP / Profimedia
Nemačka je deklasirala borbeni Kurasao 7:1 i napravila raspucanu uvertiru u Svetsko prvenstvo, na kojem je čekaju mnogo ozbiljniji izazovi.
Pridruži se MONDO zajednici.