Lionel Mesi dao je tri gola i doneo pobedu Argentini protiv Alžira na startu Svetskog prvenstva (3:0). Jedan od najboljih fudbalera svih vremena pokazao je zašto je još uvek "mađioničar" sa loptom u nogama i da dominira i sa 38 godina. Ali, jedan detalj je privukao veliku pažnju, momenat kad se rasplakao pred kamerama pred kraj prvog poluvremena.
Krenule su razne spekulacije oko toga šta se dešava. Nagoveštaji o potencijalnom razvodu i toj vrsti problema. Međutim, argentinski mediji tvrde da je u pitanju njegov otac Horhe i da ima zdravstvene probleme.
Prema informacijama koje stižu iz Argentine govore da "Horhe nije u dobrom zdravstvenom stanju i da se njegovo stanje pogoršalo tokom nedelje". Tvrde da je to razlog Leove emotivne reakcije i da ga je sve to dodatno pogodilo. Teško mu je, ali želi da bude sa reprezentacijom i da pokuša da odbrani titulu osvojenu u Kataru pre četiri godine.
Šta je Mesi rekao o svemu tome?
Očekivano, posle tog meča sa Alžirom je medije posebno zanimala ta situacija sa suzama.
"Zašto sam plakao? To je bilo nešto što nije imalo nikakve veze sa fudbalom. Prošao sam kroz neke teške dane, ali sam zahvalan celoj delegaciji i saigračima jer su uvek bili uz mene, dajući mi mnogo snage da prebrodim sve to", rekao je Mesi i tako izbegao da dodatno ulazi u detalje.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:

