Kodi Gakpo dobio je najgoru moguću vest usred Svetskog prvenstva. Njegova partnerka Noa van der Brij je saopštila na društvenim mrežama da je izgubila bebu i da su nažalost ostali bez sina...
"Slomljenog srca saopštavamo užasnu vest da je naš sin preminuo tokom trudnoće. Hvala vam za vašu ljubav i podršku. Elajdža Rafael Gakpo. Zauvek voljen. Zauvek naš sin", napisala je Noa.
Ona je bila uz Kodija pre desetak dana na utakmici protiv Japana i remiju (2:2), ali nije viđena na stadionu na mečevima protiv Švedske (5:1) i Tunisa (3:1). Nema zvaničnih infomracija još uvek, ali se pretpostavlja da je i dalje u Americi i da su zajedno.
Kodija sa Holandijom čeka prvi meč nokaut faze Mundijala pošto će igrati protiv Maroka 30. juna u 3 časa po našem vremenu.
Ko je Noa van der Bij?
Noa van der Bij se nekada bavila modelingom i njih dvoje su u vezi već nekoliko godina. Preselila se sa njim u Liverpul kada je Kodi prešao iz PSV-a na "Enfild" 2023. godine.
Imaju sina Samjuela Seta koji se rodio u aprilu 2024. godine i nažalost su ostali bez deteta sada... Dobili su pregršt poruki podrške od strane mnogih u ovom veoma teškom trenutku za celu porodicu.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
