Mondo
  • Naslovna
  • Najnovije
  • EUpravo zato
  • Sport
  • FIFA WC 2026FIFA WC 2026
  • Info
  • Bolji izbor
  • Zabava
  • Automobili
  • Magazin
  • Smartlife
  • Lepa i srećna
  • Sensa
  • Stvar ukusa
  • Yumama
Još
KategorijeOstalo
Naslovna
Foto
Bergamo: Po završetku pandemije Ljudi će želeti da idu u prirodu nakon meseci kućne izolacije FOTO

PRIRODA ZOVE: Odmor da dušu nakon meseci kućne izolacije

U prirodnom rezervatu "Castione Della Presolana" u blizini Bergama u toku je priprema sadržaja i kapaciteta za prihvat gostiju. Oni se nadaju da će ljudi nakon meseci provedenih u kućnoj izolaciji ljudi poželeti da provedu vreme u prirodi i uživaju u njenim lepotama.
Objavljeno 04.05.2020. 7:28h 
Komentariši
Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Prethodna vestSledeća vest
Tagovi
  • italija
  • koronavirus
  • priroda
  • ljudi
  • pandemija
Pridruži se MONDO zajednici.
  • Instagram
  • Facebook
  • TikTok
  • Google News
Reaguj
Komentariši
Pratite nas na
Mondo Tema
Foto

NAJBOLJE FOTOGRAFIJE 2020: Godina kroz MONDO objektiv

Reaguj
2
Društvo

Oni su izmislili seoski turizam u Srbiji!

Reaguj
9
Najviše komentara
1

Željko Obradović: "Bio sam trener Partizana i bio sam srećan tamo"

30
2

Tomislav Ivković: "Izvinite što sam igrao za Jugoslaviju 1991. godine, nisam znao"

19
3

Otkrivena plata Dušana Vlahovića: Da li je ovo vredno odlaska u četvrti klub Turske?

16
4

Ukrajinci izveli žestok napad dronovima na Rusiju: Na meti energetska postrojenja, pojavili se jezivi snimci

12
5

Željko Obradović: "Hvala ti Dimitrise što sam se vratio, nikad nisam izgubio vezu sa Panatinaikosom"

9
Mondo
  • Naslovna
  • Najnovije
  • Sport
  • Info
  • Zabava
  • Magazin
  • Marketing
  • Impresum
  • Kontakt
  • Pravila i uslovi korišćenja
  • Politika o kolačićima
  • Arhiva
  • Politika privatnosti
© 2026. MONDO, Inc. Sva prava zadržana.