IMATE PRIČU? Javite nam se.

MINUT ĆUTANJA ZA MARADONU, PA DVA GOLA CRVENO-BELIH: Pao je Gent, velika pobeda za Zvezdu!

Sve utakmice Lige Evrope počele su minutom ćutanja zbog preminulog Dijega Maradone. Fudbaleri Crvene zvezde su golovima Njegoša Petrovića i Nemanje Milunovića savladali Gent rezultatom 0:2.

SVE GALERIJE

Komentari 1

Komentar je uspešno poslat.

Vaš komentar je prosleđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

verujem

da su mng pomislili da je previse nadati se tamo pobedi nakon izostanka Magika,Kange,i drugih. Medjutim,odlicno otvaranje meca,onda cekanje sanse da se dodjedo drugog ne srljanje dakle,urodilo je plodom. Naravno bilo je gresaka u defanzivi,ali osim onog suta u 43 sto je Borjan spasao,i one posle sto je lopta koja je bila zavrsila sa suprotne strane mreze pa izgledalo kao da je gol,manje vise drzali smo kontrolu. CESTITKE MOMCIMA,STV SU SE BORILI I STIGLA JE NAGRADA! Navijamo sad da Gent uzvrati Slovanu i dobije ih ili remi da bude,a na nasoj Mari ako tim bude ceo idemo na pobedu za prvo mesto. Mada to ce biti moguce samo ako ih ubedljivo dobijemo,gol razilka nije na nasoj strani ako se desi da budemo poravnati.