![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Telo dvadesetdvogodišnjeg mladića M. A. sa povredama glave pronađeno je jutros u Vladimirovcu u ulici Cara Lazara ispred broja 28.
"Policija je odmah obavila uviđaj i uočila povrede na telu mladića, a dalje je naložena obdukcija", navodi se u saopštenju Višeg javnog tužilaštva u Pančevu.
Kako navode izvori, za sada su moguća dva scenarija smrti dvadesetdvogodišnjaka: da je mladić pretučen i drugi, verovatniji, da je stradao u saobraćajnoj nezgodi.
Prvi rezultati istrage, kako se saznaje, govore da je reč o biciklisti.
"Verovatno ga je neko vozilom oborio i pobegao. Istraga je u toku. Utvrđuje se ko je tuda prolazio kao i to koje je vozilo u pitanju. Nije poznato da li ga je vozač namerno ili slučajno oborio", naglašava izvor blizak slučaju.
Mladićev bicikl je pronađen pored tela.
Nestanak M. A. nije ranije prijavljen.
(MONDO/Blic)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"