![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Nova sednica Kriznog štaba zakazana je za sutra u 13 sati u Palati pravde.
Krizni štab je u utorak predložio Vladi Srbije da mere ostanu iste. To je potvrdio i epidemiolog Predrag Kon koji se obratio javnosti po završetku sednice rekavši da sve mere ostaju na snazi do daljnjeg.
Kon je novinarima preneo da se na sednici raspravljalo o epidemiološkoj situaciji i merama, a kao glavna tema je sada i vakcinacija, koja će biti u fokusu budućih sastanaka.
Epidemiološka situacija, istakao je on, još uvek se tretira kao nepovoljna.
Međutim, zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić je nedavno naveo da se vidi "svetlo na kraju tunela" i istakao da kada je počela imunizacija, vreme je da se produži radno vreme ugostiteljskih objekata bar do 22 sata.
(Mondo/Blic)
Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"