Slušaj vest

Nakon tropskog četvrtka kada je bilo 40 stepeni širom Srbije, danas je dosta prijatnije sa temperaturom od oko 30 stepeni. U ranim jutarnjim časovima je jak vetar uz pljusak (prijatno) iznenadio mnoge građane u Srbiji, a novo nevreme očekuje se večeras oko 19 časova sudeći po informacijama sajta "Vreme i radar".

Oko 19 časova će pljuskovi sa grmljavinom prvo zahvatiti predele Zapadne Srbije. Na udaru će biti Užice i Loznica.

Vremenski radar (1).jpg
Foto: Vremenski radar/Printscreen

Sat kasnije, oko 20 časova, nevreme se premešta na jug i jugozapad Srbije. Na udaru že biti Novi Pazar, Tutin i Kopaonik.

Vremenski radar (2).jpg
Foto: Vremenski radar/Printscreen

BONUS VIDEO:

02:23
"OVOM LETU SE NE NAZIRE KRAJ" Ristić izneo prognoze za leto: Vrelina će se nastaviti tokom septembra, većina julskih dana preko 40 stepeni Izvor: Kurir televizija