![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Ovaj bivši specijalac rekao je za podgorički "Dan" da je svoje tvrdnje spreman da ponovi pred nadležnim sudovima i da se podvrgne poligrafskom ispitivanju.
On je naveo da se u Posebnoj jedinici zaposlio 1999. godine, gde je kasnije i upoznao bivšeg kolegu Brajuška Brajuškovića, koji mu je rekao da treba da pretuče Sekulića.
Perović kaže da je na svoju inicijativu prešao da radi u Zavod za izvršenje krivičnih sankcija, gde je i sada zaposlen.
On tvrdi da mu je po nalogu bivšeg direktora policije Božidara Vuksanovića nuđeno da postavi prislušne uređaje u Medojevićev automobil.
"Zauzvrat su mi nudili 10.000 evra, i povratak na posao, sa kojeg sam bio nezakonito otpušten. Tu ponudu sam odbio, jer nisam želio da učestvujem u prljavim poslovima", naveo je Perović.
Brajuško Brajušković, takođe bivši policajac, ranije je optužio nekadašnje policijske funkcionere Veselina Veljovića i Miljana Perovića, da su organizovali takozvane crne trojke za prebijanje opozicionih političara i novinara.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Manje smo kukali, ružno je da se tako omalovažava": Zvezdin MVP Filip Petrušev traži više poštovanja