Majka Salvadora Ramosa, tinejdžera koji je ubio 19 učenika i dvoje nastavnika u osnovnoj školi Rob u Teksasu, molila je za oproštaj za svog sina.
Adrijana Martinez Rejes, čiji je sin za nekoliko dana kupio dve puške i ogromnu količinu municije i ubio 21 osobu, dala je izjavu za medije.
"Nemam reči. Ne znam na šta je mislio. Imao je svoje razloge zašto je uradio to što je uradio. Molim vas, ne osuđujte ga. Samo tražim oproštaj od nevine dece koja su stradala“, njegova majka je rekla. Vlasti kažu da nije imao kriminalnu istoriju, senator se ne slaže.
Pogledajte izjavu majke:
Rejes je bila previše uznemirena da bi raspravljala o razlozima koji stoje iza odluke njenog sina da ubije svoju baku, a zatim izvrši masakr u obližnjoj osnovnoj školi.
Podsetimo, republikanski senator iz Teksasa Toni Gonzales izjavio je danas da je masovni ubica Salvador Ramos uhapšen pre četiri godine nakon što je "rekao ljudima da planira da puca u školu kada napuni 18 godina".
Pogledajte galeriju:
"Ubica je uhapšen pre nekoliko godina, pre četiri godine, jer je imao ovaj plan i rekao – kada diplomiram 2022. godine, pucaću u školu“, rekao je Gonzales za Foks njuz. Vlasti ranije govorile da Ramos nije imao kriminalnu istoriju.
(MONDO)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću