Slušaj vest

Avion avio-kompanije "TEROM", u kom je bilo nekoliko poslanika Evropskog parlamenta, morali su da ostanu u avionu oko 40-ak minuta zbog sumnjivog kofera koji je pronađen na aerodromu u Strazburu u Francuskoj,piše "Digi 24". Kasnije se ispostavilo da je reč o zaboravljenom koferu.

Incident se dogodio između 10 i 11 časova po lokalnom vremenu. Avion je poleteo u devet iz Bukurešta, a putnici su između 10 i 11 saznali da neće moći da se iskrcaju zbog sumnjivog kofera.

Ispostavilo se da je reč o zaboravljenom koferu. Dok je trajala provera na aerodromu u Strazburu, policija je bila blokirala taj deo aerodroma u Francuskoj.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

05:27
"Oni su odgovorni za požare, bombe i pucnjave u Beogradu" Vračarski klan postao vladar srpskog podzemlja?  Izvor: Kurir televizija