Modna agencija Fabrika nastvalja sa kastinzima za izbor Rosa emotion Ford model super models of Srbija.

Zainteresovane devojke od 14 do 20 godina, visine od 175 do180 centimetara, mogu da dođu u subotu 17. oktobra u 13 časova, u modnu agenciju Fabrika u Čubrinu broj 10.

Nakon kastinga, koji će takođe biti organizovan u svim većim gradovima u Srbiji početkom novembra, od 14 finaliskinja samo jedna će postati Rosa emotion Ford model super model of Srbija i otići u januaru u Sao Paolo, na finalno svetsko takmičenje.

Sve devojke koje uđu u finale prolaze kroz besplatnu obuku stručnjaka iz modne agencije Fabrika, koja već osam godina ima licencu za izbor Rosa emotion ford model super models of Srbija.

Više o obuci i samom kastingu, saznajte OVDE.

(MONDO, foto: prošlogodišnja pobednica Anastazija Ružić)