![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Dugodišnji nastavnik veronauke iz Valjeva Predrag Jevtić (39) preminuo je od posledica korona virusa, saopštila je Eparhija valjevska.
On je preminuo u Kliničko-bolničkom centru "Dragiša Mišović" u Beogradu, gde se nalazio na lečenju jake upale pluća, navodi se u saopštenju.
Jevtić je bio dugogodišnji nastavnik veronauke u izdvojenim odeljenjima Osnovne škole "Mile Dubljević" iz Lajkovca.
Episkop valjevski Milutin (71), koji je takođe bio zaražen korona virusom, preminuo je 30. marta u bolnici "Dragiša Mišović" u Beogradu.
VAŽNO!
Domovi zdravlja od 1. aprila funkcionišu kao ambulante za korona virus, a ukoliko osetite simptome virusa, odmah idite u dom zdravlja. Moguće je uraditi i test samoprocene na korona virus na sajtu Ministarstva zdravlja.
Policijski čas u Srbiji je produžen, i sada mlađi od 65 godina ne smeju da izlaze od 17 do pet časova radnim danima, a uvedena je i nova mera - zabrana izlaska od 13 h u subotu do ponedeljka u 5 ujutru. Dan kupovine za penzionere je pomeren na subotu.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Pakao i košarkaška Nigerija": Zoran Savić objavio snimak posle poraza Partizana u finalu Kupa
"Manje smo kukali, ružno je da se tako omalovažava": Zvezdin MVP Filip Petrušev traži više poštovanja